| NuConteaza34 a întrebat:

Salut, mi-am scos cazierul judiciar recent, pentru un loc de munca, dar au intervenit niste probleme si nu au putut sa ma mai angajeze, iar acum am iar nevoie de unul insa cazierul nu l-am primit inapoi spunand ca l-au pierdut. Imi pot face altul sau trebuie sa astept 6 luni pana expira acesta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, potine obtine alt certificat de cazier judiciar, nu este nevoie sa treaca luni de la primul, motivand ca iti trebuie la alt loc de munca sau la altceva (de ex. scoala de conducere).

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Sigur că poți să faci altul.