| Andrey20202020 a întrebat:

O mica întrebare, pentru ca tot s-a dat legea sa ai declarație și pe timp de zi!
Trebuie sa plec undeva, problema e ca nu am 18 ani, îmi pot completa o "DECLARAȚIE PE PROPRIA RĂSPUNDERE"? (AM BULETIN) (17 ANI)

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Trebuie să ai buletinul cu tine cand pleci si semnătura părinților pe acea declarație cum ca ei raspund, nu tu.

| Andrey20202020 explică (pentru Donsavas):

Mulțam, și pe declarație pot bifa prima căsuța cu "INTERES PROFESIONAL?

| Andrey20202020 explică (pentru Donsavas):

Mulțumesc, pe declarație pot bifa prima căsuța cu " INTERES PROFESIONAL?

| suntserios a răspuns (pentru Andrey20202020):

Bifezi fix motivul pentru care iesi din casa.

| Donsavas a răspuns (pentru Andrey20202020):

Da