| gladiatoru5000 a întrebat:

Salut, recent am facut o plangere ca mi s-a furat bicicleta ..Azi am fost sunat de la politie dupa un an sa scriu declaratie. Mi-am retras plangerea ca cica nu s-au gasit probe cine e hotul..chiar daca e retrasa plangerea ei nu fac cercetari in continuare?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru un asemenea furt politia nu face mari eforturi, mai ales daca autorul n-a fost gasit repede si tinand seama ca tu ti-ai retras plangerea penala.

| nelyjoly a răspuns:

Alo. Tu nu stii ca esti in Romania? Poti sa prinzi tu hotu ca politia îi da drumul în lipsa de probe, etc.

| gladiatoru5000 explică:

La urma mi-a cerut nr meu de telefon ...nush dc

| gladiatoru5000 explică:

Mi-a cerut 3 milione pentru ceva judiciar ..sa continue cercetarile.dar daca nu gaseste nu raman pierdut?