| laryedy a întrebat:

S-a mai aprobat legea 67/2004 privind studiile liceale sau universitare ale primarilor?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Legea nr.67/2004, pentru alegerea autoritatilor administratiei publice locale, republicata in 2007, a mai fost modificata ulterior. Deocamdata legea nu prevede expres conditii de studii pentru primari, este destul sa stie citi si scrie. Numai bine!

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Wow foarte tare. de asta nu stiam, dar totul capata mai mult contur nu'i asa?