| anonim_4396 a întrebat:

Daca raman corigent la 3 materii raman repetent? Sau de la 4 in sus inclusiv 4?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E destul cu 3. Si daca nu le iei pe toate in vara, repeti clasa.

| Eduaardfwcfsgwbsb a răspuns (pentru Wr3nch):

Pai si daca am ramas la 3 fix, pot sa ma duc sa dau corigentele sau raman repetent

| elemonis a răspuns:

Buna.
Ramai repetent de la 3 corigente in sus, fara a mai avea posibilitatea sa dai corigentele in vara.
Daca ai 1 sau 2 corigente ai posibilitatea sa le treci in vara, daca nu le treci ramai repetent.

| Allemando a răspuns:

3 inclusiv