| alexR0 a întrebat:

Sunt curios daca este legal sa fac o pagina de internet sau o aplicatie in care sa scriu critici sau descrieri sau prospecte despre un anume produs (medicament, electronice...). Criticile incluzand preturile produselor pe anume site-uri

Răspuns Câştigător
| InteractiV a răspuns:

Este perfect legal. Gandeste-teca unii au site-uri prin care judeca persoane din inalta societate. Internetul este libera alegere, este perfect legal sa iti spui parerea. Iar asa ceva ar fi interesant, daca faci asa ceva, sa imi lasi si mie un link, mi-ar placea si te-as sustine, multa bafta. Astept un raspuns.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este legal, atata timp cat nu postezi informatii gresite sau criticile nu sunt reale.