| Dima_Alin_1998 a întrebat:

Salut! Sunt in clasa a IX- a, si eram curios daca as putea face cerere pentru bursa de studiu(am media 9.47 si nu o pot lua pe cea de merit) daca beneficiez de o bursa sociala, mai precis "bani de liceu". Ma oftica foarte tare faptul ca mai am 3 sutimi pana la 9.50, eu avand si cea mai mare medie din clasa, mna si nu prea as vrea sa raman chiar asa cu mana goala.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti cumula bursa de studii cu bursa sociala sau cu programul "Bani de liceu", bineinteles daca indeplinesti conditiile de acordare la ambele burse.