| Madalin2004 a întrebat:

Salut,TPU!
Am nevoie de un raspuns urgent, va rog frumos.
Am sunat la IML in legatura cu rezultatul de sange (drug test).
Mi-au spus ca trebuie sa platesc 1080 lei(10 mil si 80 lei), nu mi-au spus daca rezultatul este pozitiv sau negativ!
Sunt foarte stresat, daca mi-a venit suma de 1080 lei, inseamna ca e negativ sau pozitiv?
Pana platesc nu imi vine rezultatul, nici prea multi bănuți nu am așa... Am muncit toata vara sa imi iau o mașinuța a mea
sad

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimeni nu-ti poate spune rezultatul testului, pana nu achiti testul.
Ce-i atat de greu de priceput?
Chiar nu vad sensul intrebarii tale aici, ca doar nu ghicim noi in stele ce ti-a iesit tie la test.
Mergi acolo, plateste si iei testul in mana, daca esti cu adevarat stresat!

| adryang78 a răspuns:

Nu are legătură cu felul în care a ieșit testul. Este o taxă pe care trebuie să o plătești.

| Madalin2004 explică (pentru adryang78):

Mi s-a spus ca este intre 1000 si 2000 lei, in functie de rezultat

| adryang78 a răspuns (pentru Madalin2004):

Ori nu s-au exprimat bine, ori n-ai înțeles tu bine. Suma este "între" și "între" în funcție de reactanții folosiți, unii sunt mai scumpi ca alții.

| suntserios a răspuns (pentru adryang78):

Da, asta inseamna ca analizele costa in functie de ce faci, cum le faci nu de rezultat.

| VoidEternal a răspuns (pentru Madalin2004):

laughing) Pe asta chiar nu am mai auzit-o pana acum. Daca e adevarat mi se pare cea mai tare chestie laughing))

| Hrea12345 a răspuns:

''Am muncit toata vara sa imi iau o mașinuța a mea''.
Dupa aia te-ai indopat cu droguri si ai conduso, nu?
Acum politia vrea sa te inchida si bine face.
Pustiule, conduc de 25 de ani si nu m-a oprit niciodata politia. Tu iti dai seama cum conduceai de te-au oprit?

| Madalin2004 explică (pentru Hrea12345):

Nu s-a indopat nimeni cu droguri
Stati linistit