| xbloodslay3r a întrebat:

Am o mică problemă în legătură cu DRPCIV București. Marțea trecută am dat sala la A2 și B și am reușit la ambele. M-au programat la 3 luni jumătate (B) respectiv 2 luni (A2). Când am ajuns acasă am descoperit că pe dosarul de la A2 nu aveam scris locul și ora unde dau traseul, chiar dacă mi-a spus unde. Trebuie sa mai fac un drum ca să-mi noteze? Pot da traseul și dacă nu am notat? Dacă mă duc, o sa ma programeze pe altă dată sau pe aceeași?
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Data programarilor nu se poate schimba, pentru ca sunt foarte aglomerati, dar trebuie sa vezi locatiile si orele, unde sunt trasele programate.

| xbloodslay3r explică (pentru Violleta2022):

Ok, am inteles ca nu se poate programa, dar pe dosar nu mi-a scris locatia si ora unde dau traseul

1 răspuns: