| Adrian1555 a întrebat:

Salut TPU
Urmeaza sa dau sala ( pentru permis) si am inteles ca sala o dai in ziua cand depui si dosarul la drpciv nu?
Si mai este o intrebare, am inteles de la mai multi tovarasi ca traseul l au dat si peste 2 luni jumate aproape 3, chiar asa mult sa dureze in Bucuresti?
Daca a dat cineva de curand ca tot e cu Corona si ne am dat peste cam ascult cap coada procedeele, mersi anticipat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dureaza 1 luna in B. A dat un prieten saptamana trecuta

| zilog a răspuns:

Mai intai sa iei tu sala
nu dai in aceiasi zi
in cel mai fericit caz dai a doua zi
dar in cele mai multe cazuri dureaza cam 2 saptamani
si in cazurile ne fericite in care sunt prea aglomerati sau ninge dai si la 2 luni