| OpF0r3sTOp2 a întrebat:

Dau funda! Ce "automobile" pot conduce fara permis indiferent de varstA? Cumva buggy? Sa fie cat ma ieftine..Nu zic nici 100 lei,dar nici 99, 000Euro ..Gen 500euro-2-3euro :happy

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti conduce legal, pe drumurile publice, nici un fel de automobile. Pentru cele mai mici ai nevoie de categoria B1 sau AM pentru cvadriciclu usor, ce se incadreaza la moped).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut nimic. Are motor, ai nevoie de permis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul

| OpF0r3sTOp2 explică (pentru anonim_4396):

Bda,stiu ca sunt un fel de "tractorase" cu motor mai puternic si sunt facute sa arate intr-un fel anume happy

| OpF0r3sTOp2 explică:

Adica Autovehicule care nu sunt incadrate in nici o categorie. daca stiti ce zic

| anonim_4396 a răspuns (pentru OpF0r3sTOp2):

Are motor, ai nevoie de permis. Simplu. big grin