| Axel22 a întrebat:

Deci am mai zis in alt topic ca mi s-a luat talonu pentru ca n-am avut montata placa de inmatriculare de fata, desi eu n-aveam cum sa montez placa pentru ca bara aia era rupta (am avut accident acum 2 saptamani), mi-a spus un user ca politistul a avut dreptate desi eu aveam dovada pentru bara aia (dovada eliberata de cei de la asigurari), dar mai am o zgarietura la usa din spate care o am din alt accident, zgarietura era si pe prima usa dar usa aia am schimbat-o deoarece a fost avariata la ultimul accident, deci ce sa fac cu usa aia din spate, ca e zgariata de mai bine de 2 luni si politistii mi-au zis ca ma suna (i-am facut reclamatie la ala care a zgariat-o) si nu mau sunat, ce sa fac, s-o repar pe banii mei sau sa astept dupa politie, ca is niste nesimtiti, bine ca talonu mi l-o luat dar pe ala care mi-o zgariat usa nu l-au luat la rost!

Deci o repar pe banii mei s-au astept dupa desteptii din politie?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai dovada de la politie o poti repara si apoi sa soliciti banii de la cel care a zgaraiat-o.

| ion933 a răspuns:

Asteapta nu-i asa de mare nacaz