| Transformice1 a întrebat:

Graffiti-urile (literele) se fac toate cu mana libera? sau exista tipare speciale pentru asa ceva? Si daca te prinde politia ca faci graffiti pe pereti iei amenda? ca am vazut in alte state ca e permis. Funda!

4 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Sabloanele le faci tu si da, iei amenda

| Transformice1 explică (pentru KamaSutra):

Cum le fac si din ce?

| KamaSutra a răspuns (pentru Transformice1):

Carton

| Ervin25 a răspuns:

Asa ceva nu ezista "sabloane" toate literele as inventate ( create) de tine prima oara e bine sa faci un ABC-dar si eu unul nu am auzit de state unde sa fie legal sa faci graffiti unde vrei da sunt locuri amenajate pentru graffiti si parca si an Romania sunt locuri amenajate si amenda para e de la 150€