| Satana_Costin_1997 a întrebat:

scuze ca revin cu intrebarea Cineva s-a dus la un spital de stat si medici iau zis ca al interneaza pentru niste investigati (radiografie la tomograf nu stiu) problema este ca el este in somaj la externare el plateste internarea si toate investigatiile care i sau facut tomografu astea sau le plateste statul sau casa de asigurai? va rog raspundeti-mi da nu imi dati legi sa citesc pe scurt nu plateste/plateste tot VA MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Atat timp cat este in somaj, el plateste taxe la stat automat statul plateste interventiile.

| Satana_Costin_1997 explică (pentru daassh):

Multumesc

| daassh a răspuns (pentru Satana_Costin_1997):

Pentru nimic, oricand cu placere!