| xutza a întrebat:

Vreau sa recuperez taxa auto, dar am o intrebare. Masina e pe numele mamei iar in cerere trebuie sa completez un cont bancar. Pot trece contul meu sau trebuie neaparat un cont pe numele ei?

Răspuns Câştigător
| Elieee a răspuns:

Poți să treci ce cont vrei tu. Tata are mașina pe numele lui și cardul e pe numele mamei

| xutza explică (pentru Elieee):

Asa este! A trebuit doar sa scriu pe extrasul de cont ca sunt de acord sa imi fie virati banii in acest cont happy
Si nu a trebui sa fie ea prezenta. Am avut CI-ul ei in original.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In acest caz mama ta trebuie sa solicite restituirea, respectiv sa semneze cererea de restituire si sa fie indicat un cont al ei.

| xutza explică (pentru Ioandelasal):

Nop nop...Din pacate nu este asa!