| baciu92 a întrebat:

Salutare. Am si eu nevoie de o informatie. Am 2 copii in intretinere si sunt divortat am salarul minim pe economie si vreau sa fac un credit de pana in 5000 ron dar la banca imi spune ca nu am minimul de bani pe cap de locuitor.La ce banca as putea avea sanse in afara de BCR, ING, BT, CB. AM NEVOIE DE RASPUNS URGENT.NU VREAU SA AM DE A FACE CU PROVIDENT, ICREDIT ETC, MULTUMESC!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca la fiecare banca. Insa pentru suma asta cred ca nu ai sanse. Incearca.
Cat despre Provident si alte prostii risti sa fiti datori toata viata si tu si copii. O sara placuta.