| Cătă_Cătălin_2000_4NvW a întrebat:

am si eu o intrebare daca raman corigent pe primul semestru si vreau sa ma transfer la alt liceu pe semestrul 2 as putea? Multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, te poti transfera, daca indeplinesti conditiile de transfer si liceul de transfer aproba. Corigenta la o materie nu constituie conditie obligatorie de transfer, dar poate fi luata in considerare, nu cred ca multe licee, cu exceptia celor slabe, vor sa mai aiba elevi mai slabi.