| IonescuAndrei01 a întrebat:

După înregistrarea ca oricare altă firma, adica la Registrul comerțului și la ANAF, unde mai trebuie să mă mai înregistrez? Știu ceva de Biblioteca nationala așa este? Codul ISBN al fiecărei cărți scoase trebuie înregistrat undeva într-un registru? Mulțumesc anticipat și rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

ISBN se primește de la Biblioteca Nationala din București unde trebuie si cateva exemplare trimise. Durează cam mult alocarea însă se merită, daca cartea-i buna. De pe unde te înregistrezi iti mai spun si ei ce urmează sa mai faci! Multă sănătate!