| BeingSelfless a întrebat:

După ce înregistrez firma prin Registrul Comerțului, iar sediul social al firmei este prin închirierea unui spațiu social cu o altă firmă, este absolut necesar să înregistrez locația de activitate (diferit de sediul social) la ANAF prin contractul de comodat?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Punctul de lucru unde iti desfasori efectiv activitatea se inregistreaza tot la Registrul Comertului, ANAF nu inregistreaza punctele de lucru.