| teddy7 a întrebat:

Salutare!
Pot solicita un extras de carte funciara chiar daca nu sunt proprietarul locuintei, avand in vedere ca tatal meu vitreg este decedat? Am incercat online, dar imi cer informatii pe care eu nu le detin, cum ar fi: numar carte funciara, numar cadastral, numar topografic. - Va rog sa raspunda doar cine stie!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! Poti solicita Extrasul oricarui imobil chiar daca n-ai legatura cu acel imobil. Desigur ca trebuie sa stii acele date, dar numai unele nu toate trei.