| Sociomaniac a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cam cat ar dura sa sa-mi fac viza pentru Japonia, Australia si UK. Rog seriozitate maxima! Multumesc anticipat.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru Uk logic ca nu ai nevoie de viza si probabil nici dupa Brexit.

Pentru Japonia daca nu stai mai mult de 90 zile ai binevoie nici acolo de viza.

pentru Australia probabil ca la restul tarilor dureaza intre 1-2 saptamani

| Sociomaniac explică (pentru suntserios):

Am intrebat de UK pentru ca stiu ca urmeaza sa iasa din UE si mi-am zis ca na. poate am nevoie. Pentru Japonia si Autralia ca vreau sa lucrez acolo happy.

| RorySan a răspuns (pentru Sociomaniac):

Japoniaa *-*
ce fainn..si eu imi doresc sa lucrez acoloo..Bafta^^

| Sociomaniac explică (pentru RorySan):

Inca nu am ajuns acolo, momentan strang bani doar ca sa ajung in Japonia. M-am interesat si e multa multa MUUULTA hartogaraie de completat laughing. Sa numai zic de cursuri pentru limba japoneza. Dar da, multumesc happy.

| darrio2007 a răspuns (pentru Sociomaniac):

S-au terminat locurile de munca in Europa?

| Sociomaniac explică (pentru darrio2007):

Nu, insa Europa pentru mine este egal cu 0 happy.

| Nyya a răspuns (pentru Sociomaniac):

Cel mai inteligent raspuns EVER?

| Sociomaniac explică (pentru Nyya):

De ce inteligent? Sau erai ironic si nu mi-am dat eu seama laughing.

| Nyya a răspuns (pentru Sociomaniac):

ăăămm. am uitat de ce am scris comentariul... big grin

| mihai69 a răspuns:

Pentru Australia și Japonia nu știu, dar pentru UK sigur NU ai nevoie de viză!