| Ferii a întrebat:

Azi m-a sunat unu de la huseok în legătura cu o comandă ca să o confirm. Problema este ca eu nu am auzit telefonul ca suna și nu am respins. Ei mi-au trimis un mesaj în care scria că mă roagă să confirm comanda. Eu mesajul l-am primit acum o ora, eu am încercat sa sun înapoi dar pe site scrie ca se poate suna de la 9 la 16. Eu nu au răspuns, după eu i-am trimis un mesaj în care am scris ca este ok și ca poate sa mi-o trimită. Întrebarea mea este ca ei o sa vadă acest mesaj când o să-mi trimită coletul?

Răspuns Câştigător
| Nadeko a răspuns:

Bună. Verifică pe site-ul lor sau pe email-ul tău dacă comanda a fost confirmată. Dacă nu a fost, revin-o cu un telefon la numărul lor de contact în intervalul orar impus de ei și în zilele lucrătoare sau le poți trimite email la adresa contact@huseok.ro
Succes!