| anonim_4396 a întrebat:

Va incepe sau nu razboiul?
2 vecini au primit un plic in care li se spune sa sa se pregateasca de razboi.
Ma nelinisteste tare de tot treaba asta.
Cum va fi pana la urma?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Razboaie exista si in prezent doar ca nu la noi si nici nu cred ca vom participa la vreun razboi.
Nu cred ca vecinii au primit asemenea scrisori, poate ca au primit doar vreo convocare la concentrare, diind rezervisti, din cand in cand se mai fac asemenea activitati.

| AFR81 a răspuns:

Cred ca au facut unii caterinca de vecinii tai, iar tu ai luat-o de buna rolling on the floor

| ThePuffy a răspuns:

Nuu :p

| Dominus94 a răspuns:

Momentan nu va incepe nici un razboi, nu acum, iar treaba cu vecinii, e o vrajeala de toata frumusetea, vor sa va sperie putin.Nu mai fi si tu asa increzator

| secreteleinimii a răspuns:

Avem nevoie de Stefan Cel Mare, Vlad Tepes, Mircea Cel Batran, Mihai Viteazul ..etc ca sa isi mai revina tara asta la normal.