| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

Salutare! Voi ati locuit vreodată într-un adăpost de urgență cu locație secretă? Dacă da, cum a fost? V-a plăcut acolo?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar tu ai locuit in asa ceva?
E normal sa te ia la misto.
Daca este adapost de urgenta nu are cum sa fie secret.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa intelegem ca ai fost rapita si tinuta la secret de mafia locala?

| sierra1 a răspuns:

Ești sub influența vreunui... film recent văzut?

| Andreea_Brandus_1995 explică (pentru sierra1):

Nu, deloc, e o întrebare serioasă și văd că marea majoritate mă iau la mișto.

| sierra1 a răspuns (pentru Andreea_Brandus_1995):

"Voi ati locuit vreodată într-un adăpost de urgență cu locație secretă?"

Foarte serios: crezi că toată gașca lu' 007 e călare pe site?

| Andreea_Brandus_1995 explică (pentru sierra1):

Cum adică "gașca lu 007"?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Andreea_Brandus_1995):

Adica "locatie secreta" inseamna in mod implicit si CATEGORIC, ca cei care ajung acolo sunt personal de nivel inalt, care nu numai ca nu au voie sa vorbeasca despre locatia secreta, dar mai rau, nu au voie sa recunoasca, ca sunt pe vreo lista cu asa ceva

deci unul d'ala, vine pe TPU sa ne scarpine noua curiozitatea (ca si eu sunt curios, recunosc) daaaaa... hai sa nu asteptam, ca imbatranim big grin

| sierra1 a răspuns (pentru Andreea_Brandus_1995):

Andreea mamă, ia caută nițel și tu pe gugăl

| dinaprilie a răspuns:

"Adapost" de urgenta de exemplu avea/are blocul unde am locuit pana dupa revolutie. La revolutie in fact am "locuit" acolo 1-2 zile din cauza tirurilor de arme din Bucuresti de langa marele stat major ( unitati militare - ghencea ). Un fel de "subsol" de bloc dar mai dotat. Usa "blidata" la intrare, 2 iesiri/intrari, sistem de ventilatie "filtrat" etc etc.

Răspuns utilizator avertizat