| DaniTDCI a întrebat:

Salutari, de ce dureaza atat de mult pentru a ajunge o solutionare de la judecatorie? mi-a fost confirmata renuntarea la urmarirea penala in urma cu 8 zile si inca astept sa imi vina solutionarea sa imi pot ridica permisul de conducere.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dureaza pana este tiparita, pana este trimisa, pana ajunge posta, posibil 2 saptamani.

| DaniTDCI explică (pentru Violleta2022):

Deci bine a zis, cine a zishee hee, multumesc de raspuns.

| CodrutElian1990 a răspuns:

In primul rand trebuie motivata. Acest lucru dureaza, deoarece sunt judecatori care intra in sedinta si cu 60-70 de dosare (cauze). Mie mi-a venit sentinta dupa 2 luni.