| mgtow a întrebat:

Se pare ca criza se mentine de munca nu e nicaieri doar daca ai vreun neam sa te ia cu el/ea la servici dar in rest nimic studiile le faci pedegeaba ca sanse nu ai deloc sa fii contratat oare vom muri? Caci Nostradamus a spus ca inainte de sfarsitul lumii va fi criza economica la nivel global si uitati unde ne aflam. Eu cred ca lumea cand nu va mai avea nici un venit salarial nici somaj nimic atunci o sa fure pe unde prinde, victime, crime, etc. Oare vom iesi din aceasta situatie?, si sa stiti ca din 2008 a inceput aceasta criza economica.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor

Nu ma pot abtine, schitez cel putin un zambet la fiecare raspuns de-al tau si acum... rolling on the floor

| Malphas a răspuns:

Criza a lovit în tineret, deci e clar că viitorul e în oală...

| bybyana21 a răspuns:

Bun, stai sa te linistesc, nu vine sfarsitul lumii ca nu are nicio legatura.
Deci, sa stii ca tu, cu o facultate in viata nu mori de foame, mereu vin oportunitati, asta o stiu de la tatal si bunicul meu, care, cu scoala si facultate au ajuns foarte sus, si crede-ma asta doar cu munca si devotament.
Stii care e problema cu noi, oamenii? Daca s-ar putea, sa ne dea totul pe gratis, militarii plang cand li se taie din pensie dar deja le au luxoase.
Ideea e ca daca oamenii vor vrea, si daca se va ajunge asa rau, te asigur ca toti se trezesc cu cate-o specializare.
Nu te mai teme, si criza o fi inceput ea din 2008, dar nu s-a simtit happy

| ana_5424 a răspuns:

Sincer da dar spune-mi uh pe bindy_wais_98