| Habsen a întrebat:

Spune-ti-mi va rog niste motive pentru care Romania e o tara de nota 10!
Funda!

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Suntem a 2-a tara in lume ca viteza la net
Avem o istorie foarte frumoasa
Suntem romani in tara noastra!
Am scapat de comunism[ponta ca presedinte laughing ]
Cel mai bun antivirus BitDefender vine din Romania
Nu se intampla atatea lucruri cum se intampla in afara, multe tari sunt in razboaie, conflicte, multi teroristi,
Suntem o tara mai libera ca multe alte tari
Avem o tara foarte frumoasa!

Cea mai mare problema a tarii este faptul ca am avut si inca avem multi prosti la conducerea tarii! Sa speram ca Iohannis va intra in istorie ca omul ce a scos Romania din prapastie! Daca omul asta se tine de cuvant vom avea o tara perfecta!

5 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Romania NU e o tara de nota zece, dar ar putea fi!

| Admunssen a răspuns:

Ezista doar un singur motiv si nu mai multe. Valabil doar pentru cetatenii romani. Pentru ca e tara ta! Restul nu conteaza. (Iti poti da seama de asta, doar daca vei sta in strainatate macar 2 zile, dar nu ca turist)

| Krixxus a răspuns:

Nu exista asa ceva!

| Dayiii96 a răspuns:

Pentru ca avem o istorie frumoasa
Pt ca exista si romanii care ajuta sărmanii
Pt ca natura e de nedescris
Pt ca e casa noastră
Pt ca esti roman

| 1HelpingYou1 a răspuns:

Are niste peisaje minunate si locuri de vizitat etc.