| navarre a întrebat:

Stiati ca Romania este sclava sistemului sionist? Stiti ce datorii are Romania (oficial)catre asa zisele fonduri europene? http://www.trilulilu.ro/tigrulmanu/ff82c40784af0f.

2 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

``...si datoriile vor creste in continuare`` dar si beregata lui Basescu si Boc vor fii luate in curand, poporul roman nu mai rabda, mamaliga va exploda in curand iar pentru viermii astia de la putere va fi deja tarziu sa se salveze, fizic vorbind, pentru ca ei vor fii linsati de populatie, va fi macel, ascultati numai la mine ce va zic.Traiasca PRM, traiasca Vadim Tudor, salveaza-ne de dracu dl.Vadim.Vie împărăţia ta.

| Nicoleta a răspuns:

...si datoriile vor creste in continuarestraight face