| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce imi vin restante, pe factura de la internet (RDS&RCS), cand eu platesc lunar factura? Ce este de facut? Multumesc

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca nu platesti pana la data pe care o trec ei pe factura, factura se trece la restante, deoarece le este lene sa modifice in calculator.

| express11 a răspuns:

Dar nu esti restanta.intelegi? facturile se emit de unde are firma baza-Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil achiti dupa data scadenta. Urmatooarele zile pana achiti posibil sa se taxeze ca zile de intarziere. ca si la enel daac nu achiti pana la data scadenta se baga taxe de intarziere sau cum le zice. aceeas intrebare poti sa o pui direct lor in receptor.O zi buna.

| MyNameIsKLAUS a răspuns:

Plateste cu 2-3 zile inainte ca poate nu ajunge plata

| AndreiILB a răspuns:

Mie mi-a venit un milion de lei factura aiurea, laughing)0 du-te la ei