| andrey23 a întrebat:

Stiti cumva daca pe baza cuponului eliberat de "Serviciul public de evidenta al persoanelor" pentru innoire a C. I. se poate da proba teoretica pentru obtinerea permisului auto categ. B? Am inteles ca trebuie cu buletin insa nu am mai intrebat daca se poate doar cu biletul acela.

Răspuns Câştigător
| gyna a răspuns:

Nu se poate fratele meu a facut alt buletin p aceeasi temabig grinlaughing

3 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Ce fel de "bilet", "cupon"? Daca este o "adeverinta de identitate", poti da examen, pentru ca tine loc de C. I. sau B. I., deci o poti folosi ca si cand ai avea cele doua acte de identitate scrise anterior. Succes.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Presupun ca acel cupon tine loc de buletin pana iti vine noul buletin. Drept urmare nu ar trebui sa ai nici o problema in sustinerea probei teoretice pentru obtinerea permisului auto. Bafta!

| andrey23 explică:

Cred ca da... nu cred ca este o adeverinta, e o banala foaie de xerox (un patrat de vreo 9x9 cm) cu stampila de la ei, data cand am lasat buletinul si cea cand trebuie sa il ridic pe cel nou, numele si inca un numar.