| AlexDorinel a întrebat:

Sunt sanse sa treaca motiunea de cenzura impotriva guvernului Citu?

Eu sincer as vrea sa-l dea jos pentru ca nu au reusit sa faca odata PNRR-ul asta sa nu-l mai respinga Comisia Europeana.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca nu sunt sanse sa fie aprobata, avand in vedere configuratia Parlamentului.
Nu conteaza ce vrei tu, conteaza ce vreau si fac parlamentarii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

PNRR nu a fost niciodata respins de CE. Ca de obicei habar nu ai despre ce scrii aici. Numai rahaturi. Cred ca mai e nevoie de un report pentru spam.

| Holiday a răspuns:

Nu te mai lua dupa toti postacii auristo-pesedisti, nu mai stiu exact acum, dar acum cateva zile doar 3 PNRR-uri erau aprobate, deci nu e o drama, este timp. Referitor la intrebare, nu va cadea guvernul. Si sa speram ca in afara de anumite remanieri, nu se va intampla asta pana la urmatoarele alegeri.

| Meme10Meme a răspuns:

Nu.