| anonim_4396 a întrebat:

Tot listand canalele TV in cautarea unui program fain, m-am izbit mereu de stiri despre arestarea lui Bercea Mondial. Cine este boratul asta, de este atat de mediatizat? L-a ucis pe Boc si sunt in urma cu stirile?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In primul rand, e ruda (chiar daca prin alianta) cu jumatate din familia Basescu.
In al doilea rand e destul de mare si spaimos incat sa umple ecranul televizorului, astfel incat omu' care se uita si care se da de ceasul mortii ca n-are ce da de mancare maine copiilor, sa-si spuna in sinea lui: ia uite frate ce infractor mare si urat au prins astia!
Mai Kronstadt! Eu te stiam baiat destept. Chiar nu te-ai prins ca, tot la 3-4 zile odata, mai apare cate un pumn de praf in ochi? Ca Bercea, ca aia cu vamile, ca averile liderilor de sindicat, ca piticul idiot care-i multumeste public Robertei ca a sprijinit adoptarea Legii Pensiilor.
Daca nu i se da poporului paine, macar circ sa i se dea, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai ramas in urma.Bercea Mondial si-a ucis nepotul. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anonimule, nu ma deranjeaza faptul ca se matrasesc intre ei. Eu le doresc succes in activitate. Insa, nu inteleg ce mare somitate este "bau-bau"-ul asta cu ceafa de bivol, de il mediatizeaza astia atat de mult. Sa nu-mi spui ca a construit pe banii lui 10 aziluri pentru batrani si 16 orfelinate, toate cu dotari de ultima ora, 'ca ma umfla rasul si am buzele crapatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cica l-a botezat fratele lui Base, sau i-a botezat un copil, sau ceva de genul asta. Draku sa-i ia.