| SlenderMan299 a întrebat:

TPU azi seara cand am venit de la scoala pe drum un coleg mi-a tras cu pumnul in obraz, iar eu i-am tras si eu unul tare si i-am mutat un dinte si i-am spart gingia. Faza este ca eu cred ca am patit-o mai rau.Deci la montul de la degetul ala mare s-a facut o vanataie si nu prea pot misca degetul(daca il misc ma doare).Ce trebuie sa fac? Oare o sa vina politia? ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| nyck2398 a răspuns:

Du-te la spital si vezi ce-i cu degetul.Cat despre politie stai calm ca nu o sa vina.Se mai intampla batai intre copii.Tin sa te felicit pentru ceea ce ai facut.Nu trebuie sa stai cu capul plecat in fata nimanui.

| SlenderMan299 explică (pentru nyck2398):

Faza e ca colegul meu e inconstient la spital.

| Lămâie00 a răspuns (pentru SlenderMan299):

Inconstient de la lovitura ta?

| SlenderMan299 explică (pentru Lămâie00):

DA

| Lămâie00 a răspuns (pentru SlenderMan299):

In acest caz, daca face plangere ai cam incrucat-o

10 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Haha rolling on the floor) unde nu e cap, vai de picioare. risti un dosar penal la fel de mare ca tine rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Bravo.Nu vreau sa incurajez violenta dar mi-a placut cum ai procedat. Poate se calmeaza pana maine. Pune gheata in locul ala.

| CautNume a răspuns:

Chiar si daca face plangere, nu cred ca are politia ce sa-ti faca tie pentru cu doar te-ai aparat.Probabil nu se va duce la politie, stiind ca e vina lui.

Răspuns utilizator avertizat
| luanaoana99 a răspuns:

Daca tu vorbesti serios e vai de tine ...roagate sa nu faca plangere

| andra1elena a răspuns:

Cred ca da, nu ai facut bine.