| ChocoK a întrebat:

TPU e adevarat ca Romania va fi atacata de Rusia dupa cateva luni?

Răspuns Câştigător
| Vi003 a răspuns:

Nu ne ataca nimeni, la cat de proaste sunt drumurile, risca sa faca "pana de blindat" pe coclauri. Si-apoi, la cati hoti sunt, crezi ca ar mai gasi dimineata flintele dupa usa? Chiar, cum ar arata armata rusa in bar la Popleaca band "secarica" cu localnicii, pe muzica celor 3 giganti: Gutza, Salam si Minune?

6 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Rusia a ocupat Romania din 90. In intelegere cu SUA si UE. Si-au impartit zonele economice, actioneaza in continuare.Rusii au distrus siderurgia si controleaza si altele, SUA se ocupa de aur si prospectii de noi terenuri aurifere si petroliere, UE a preluat petrolul si comertul cu el existent. Femeile le-au racolat peste tot in lume, copii valorosi i-au luat iar speranta altora de a se naste este minora. deci ne-au desfiintat si ca popor. Istoria au intors-o pe dos Credinta si moralitatea e pusa la indoiala.
Deci nu vad motive ca cineva sa atace ce nu mai este! Poate sa se bata intre ei aici, nu e problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ROmania face parte din UE, Putin nu e atat de idiot sa se puna cu atat de multi.

| DonaldTrump a răspuns:

Astia incerca sa prosteasca poporul cu televizorul, improbil sa incerce sa ne ocupe tara de sclavi. Dar chiar si in caz contrar sa fim sinceri daca ar vrea rusii sa ocupe Romania in 24 de ore totul e gata ocupat, nimeni nu ar vrea sa isi dea viata pentru tara asta in conditiile in care guvernul nu da doi bani pe noi. Romania caput si steagul Rusiei sa fluture tovarase!

| WarriorCat a răspuns:

Pe internet sunt multe facaturi ca astea.
Insa nu stim daca e adevarat sau nu :o
Daca chiar asa este, Doamne ajuta...

| irina1984 a răspuns:

Nu vor ataca, presa romaneasca ii place sa exagereze.

| Stergete a răspuns:

Iti pot garanta ca Rusia nu prezinta un pericol pentru noi in acest moment.
Nimeni nu va permite ca Rusia sa inceapa un razoi sau sa ne atace pe noi si Moldova. Astfel pacea instaurata in europa s-ar prabusi si nimeni nu vrea asta.