| alex13763636 a întrebat:

Dacă se va întâmpla ca russia sa câștige împotriva Ucrainei va urma România sa fie atacata? Dacă toată ucraina se va transforma rusia ma refer

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ro a furnizat echipament militar ucrainei, nu putem scoate din ipoteza ca rusia sa mearga mai departe gen rep md, polonia si ro. Daca i se face mintea in stil hitlerian va fi al 3a razboi mondial cu bune si cu rele vom vedea

| alex13763636 explică (pentru mgtow):

Adică vrei sa spui ca dacă rusia ataca România se va declanșa al 3 Lea război mondial?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu ce resurse sa mai castige Rusia? Daca era sa castige, castigau de mult.

| Drimmero a răspuns:

Hehe, rusia aproape pierde razboiul, sfarsitul e aproape, le da Ucraina dauna dupa dauna, se p1sa pe ei cu mare stil.
Ce sa atace sclavii astia de rusi Romania, ei nu au putut invinge o tara mult mai mica decat ei, cu o armata net inferioara numeric si se vor pune cu cea mai buna alianta militara din istorie? NATO daca isi pune mintea cu rusii in cateva zile nu mai ramane nimic de rusnaci, nici nu trebuie sa intre in ei toata alianta, e suficient sa riposteze SUA si Anglia si sterg cu ei pe jos.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Toți nenorociți care le-au făcut rău acel oamenii și famili nevinovate vor plăti greu de tot totul. Toți nenorociți care au tras în oamenii aceai in familie acelea nevinovate si nevinovați cu arme cu tancuri peste ei cu avioane peste casele lor și sau bucurat la suferința și pierdere copil lor familiilor lor.Vor plăti enorm totul enorm de rău.

| Shanteatfd a răspuns:

Nu neapărat, deoarece noi facem parte din Nato, iar dacă o tara ne va ataca pe noi, celelalte tari ii vor ataca pe ei