| anonim_4396 a întrebat:

TPU, sper ca va uitati la televizor.Cred ca multi dintre voi ati vazut scandalul de la usa lu' Basescu.Nu credeti ca ar trebui sa iasa toti romanii si sa dea afara toti parlamentarii, fie ca-s de la P. D. L sau P. S. D, deoarece nu fac nimic bine pentru aceasta tara! Traian Basescu, efectiv nu reprezinta Romania! Vreau pareri!

2 răspunsuri:
| Razvanel99 a răspuns:

Da, ai dreptate

| simdolly a răspuns:

Si eu cred ca Basescu nu reprezinta Romania. A facut dupa parerea mea prea multe iluzii poporului roman.