| anonim_4396 a întrebat:

Traiasca Romania Dodoloata! 1 Decembrie ziua noastra nationala, ce ii urati Romaniei de ziua iei?happy

Răspuns Câştigător
| geany_8477 a răspuns:

Ii urez la multi ani ca si mie ca sunt nascuta cu ea!

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ce-ti doresc eu tie, Romanie sfanta

pace-n toate-a tale zari

multi copii sa te iubeasca

si pe frunte-ti sarutari

| remus a răspuns:

Trezirea la realitate, sa-si cunoasca fiecare lungimea nasului, pana unde... se poate intnde.

| LoryM22 a răspuns:

Pai din pacate tara asta se distruge, datorita proastei organizari si mai ales a guvernului si a celor care o conduc, imi este jena sa spun dar romanii(cei de la putere)nu isi apreciaza tara si nu am ce sa-i urez decat TREZESTE-TE ROMANE, ca tara ta dipare, esti mult prea orb sa vezi ca esti manipulat de propiul tau guvern si de cel ce-i este aliat.Mana de la mana ca doar nu suntem roboti sa facem ce se spune cu toate ca nu-i drept, sa luam masuri si sa-i ascultam pe cei cu idei marete care vor sa schimbe viata si tara in mai bine.

kratos
| kratos a răspuns:

Ii urez un sincer sa traiasca bine laughing si sa scape de mediocritate si prostia care o domina!

| SweetCandy a răspuns:

Ce sa ii urez.noroc de conducatori sinceri laughing

| Silvia a răspuns:

La multi bani...

| Carouri a răspuns:

Sa se destepte, cum ii zice si imnu

Răspuns utilizator avertizat
| Miruna3094 a răspuns:

Sa iasa din crizalaughing

| Aliyaa a răspuns:

Noroc o populatie cat mai buna, o economie prospera sa iasa din criza si sa aiba un presedinte care sa nu fie corupt un conducator cinstit!

| madalicious a răspuns:

Ii urez Balaceala Placuta. Pentru ca cam trebuie sa se spele de conducatorii astia care habar nu au ce responsabilitate imensa iau in mainile lor fara a se gandi la ceea ce fac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer?

Ro+Ue=Love