| AnielAn a întrebat:

Trebuie sa îmi fac buletinul, dar am piciorul în ghips 3 săptămâni. Mă pot duce așa?

7 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Doar daca te cara cineva, nu au probleme aia de la evidenta populatiei ca ai tu picioru in ghips.
Daca medicul ti-a spus sa nu pui piciorul in pamant si sa stai la pat stai cuminte.

| sierra1 a răspuns:

Poza e doar... bust, deci no problemo

| dannyel86 a răspuns:

Daca nu te poti deplasa, poti amana depunerea actelor pentru cartea de identitate. O intarziere rezonabila nu atrage penalitati (amenda).
Sanatatea ta e mai importanta.

| baru a răspuns:

Poza la cerebel.

| Elelei a răspuns:

Sigur ca te poti duce. Nu iti face poza la picior.

| darrio2007 a răspuns:

Daca te poti deplasa, poti sa te duci. Doar nu iti face poză la picior. Abia nu stai la rând.

| Bizon95 a răspuns:

Pe ei nu prea ii intereseaza cum ajungi si ce problema ai, atat timp cat esti acolo si nu ai ceva pe fata si pe care nu il poti da la oparte