| LanguageMaster a întrebat:

Un avocat de elită este mai bine plătit pentru serviciile sale decât un notar de elită?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de clientela si perioada, nu se poate absolutiza. Intr-o luna avocatul poate castiga mai mult, in alta luna poate castiga notarul.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pot să te intreb ceva?

| LanguageMaster explică (pentru sierra1):

Ce?

| sierra1 a răspuns (pentru LanguageMaster):

Pui intrebări la "FOC AUTOMAT" pare că nu interesează răspunsurile, de fapt și răspunsurile tale sunt tot intrebări. Cui prodest?

| Wr3nch a răspuns:

Notar de elita kappa. Un notar e un notar, nu face nimic wow. Un avocato care scapa o companie mare de un proces poate primi bani frumosi mai ales in tarile vestice.

| Ioana1312321 a răspuns:

La noi în țară sunt plătiți la fel stai chill.