| Anasta11200 a întrebat:

Un coleg a fotografiat alți doi colegi în sala de clasă și a postat o la story pe Instagram la close friends unde a avut 3 persoane. Țin să menționez că cei 2 colegi fotografiați nu au nimic împotriva pozei respective. Se încalcă vreo regulă? Este un criteriu de scăzut nota la purtare?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca au fost fotografiati cu acordul lor si la fel au fost postate si fotografiile atunci nu se intampla nimic si nu cred ca va fi scazuta nota la purtare pentru atata.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scăderea notei la purtare? Va controlează acum profesorii și conturile de insta?

| StefanIohan a răspuns:

Poti sa pui ce vrei nu au ce sa iti zica