| Agent47 a întrebat:

Un coleg a sunat la 112 dar a inchis imediat, inainte sa faca bip are ceva?

7 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Nu, atata timp cat nu s-a dat o alarma falsa happy

| pbsolver a răspuns:

Doar daca se trimit echipaje pentru o notificare falsa poti avea probleme. sau daca suni de dobitoc cand te plictisesti...

| Skilline2012 a răspuns:

Se poate da alarma falsa crezand ca ai patit ceva in timp ce suna si dai de dracu. Gata, maine vine militia la tine la usa, te baga la racoare. (sa nu raspunzi la glumele cu "ti-a scapat sapunul")

| Love4Music a răspuns:

Nu cumva vrei sa spui ca tu ai sunat?
Daca suna altu te durea la patina, am dreptate?

| alinbogdann a răspuns:

Nu.nu iti fa nici o problema

| Trebla a răspuns:

Nu. Si oricum politia primeste in fiecare zi o gramada de apeluri false laughing)

| H3li0S a răspuns:

Maine la parnaie amandoi ati belit mieluselul (ai grija ce faci cu sapunul)