| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult un calcul de salariu pe luna ianuarie. La salariu de incadrare 2660 lei brut, 1 zi concediu, 48 ore de noapte (spor 25 % de noapte ), 8 ore suplimentare platite 200%. Am fost la munca 19 zile. 20 zile as fi fost prezent daca nu aveam acea zi de concediu.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Undeva la 1850 lei net.

| StefanDrg a răspuns (pentru Frank51):

Am luat 1809 lei salariu net.

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cate ore ai muncit in total?
Ai dat detalii despre niste sporuri, dar nu ai mentionat cate ore munceai pe zi.

| danbnz a răspuns:

Presupun ca ai lucrat ca agent paza... uita-te si in contractul de munca, la cate ore ai brutul ala?

| StefanDrg a răspuns (pentru danbnz):

Lucrez in fabrica ca operator MUSA ( masini unelte sub ansamble )

| danbnz a răspuns:

La un calcul rapid iese cam 3000 brut si 1600 net.