| Gass93sv a întrebat:

Vin alegerile va avea Romania un presedinte sau iar va fi unu care e oglindirea poporului pe cine va vota lumea?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil va fi o batalie intre Ponta si Iohannis. Din nefericire probabil Ponta va castiga datorita majoritatii electoratului care sunt trecuti de 50ani si nu vad cu ochi buni o schimbare.

Udrea sper sa nu ia mai mult de 3%din voturi, astfel dovedim ca inca mai suntem un popor care mai gandim

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Gass93sv):

Da ce crezi ca femeile o voteaza din simplu motiv ca tin cu genul lor? o au si pe Monica Macovei daca asta e criteriu

| doggy123 a răspuns:

Base in niciun caz ca nu mai poate candida ca are 2 mandata, Ponta nu cred ca cu ala vine sfarsitul lumii...Geoana nu stiu daca participa(singuru de care nu stiu pre multe)

| stefan1998_5137 a răspuns:

Cred ca va iesi Victor Ponta dar nu m-ar mira sa iasa nici Elena Udrea.