| chiftelutacrocanta a întrebat:

Vor avea de castigat Americanii daca Donald Trump va castiga alegerile prezidentiale din Statele Unite ale Americii?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O sa castige experienta, sa vada si ei cum este sa ai un presedinte tampit si nesimtit cum am avut noi pana in 2014. Chestia este ca ei sunt o tara mare si sufera si altii pe langa! Acum, e adevarat ca au avut de ales intre doua rele si au ales-o pe cea mai mica.

| Mayhem666 a răspuns:

Daca Trump o sa castige alegerile, America se va duce de rapa. Parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu, nu l-am vazut si nici nu vreau sa il vad, pur si simplu nu pot sa il suport pe Trump.

| Juviia a răspuns (pentru Mayhem666):

High five!

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu imi pasa mie.

| August99 a răspuns:

Avand in vedere ca ii rasist clar NU

| Valentinaldoilea a răspuns:

Stai linistit! Nici un presedinte nu decide singur. In afara de consilierii săi si partidul sau, mai exista si opozitia. Nimic nu se va schimba nici pentru americani, nici pentru noi.
Dar mi-ar fi placut sa fac o gluma: americanii vor dori sa emigreze in Romania; neavind noi locuri de munca, nu le vom acorda viza.