| Zosima123 a întrebat:

Bună.
Pe site-ul de cărți Libris, am avut în wishlist 250 de cărți. Ieri am mai comandat vreo 5, azi am deschis iar lista și când colo goală. Toate celelalte cărți șterse! Cum este posibil?
Ar fi posibil ca moderatorii site-ului să aibă acces la fiecare cont și să vadă lista? Eu mă gândeam că poate au șters ei din greșeală toată lista dar nu știu dacă e posibil așa ceva. De ce ar face-o?

Voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi normal ca fiecare administrator să aibă acces la conturile voastre. Ideea e că nu am văzut vreo opțiune pe Libris de ștergere în masă a wishlist-ului, prin urmare fie este vorba de mâna unui administrator, sau probabil o eroare (se mai întâmplă).

| Zosima123 explică (pentru anonim_4396):

Eroare, nu cred... De atâția ani niciodată nu am pățit asta.
Inadmisibil!
Acum iar trebuie sa caut la fiecare editură in parte cărțile ce doresc sa le cumpăr in viitor! Repet 250!
Pentru faza asta nasoală nu mai comand niciodată de la Libris

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zosima123):

Eroare umană sau de sistem, oricum ar fi, tot eroare este și e în defavoarea clientului. Deci feedback-ul tău ar trebui să fie reper și pentru alții.

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Vezi poate ți le trimit pe toate 250hee hee

| Pati2500c a răspuns:

Nu mi s-a intamplat, vezi sa nu le fi comandat tu pe toate laughing incearca sa ii contactezi, au o adresa de email si un numat de telefon, vorbeste cu ei si vezi