| MarieStephan a întrebat:

Stiti niste edituri care publica povesti? Eu lucrez la o poveste si as vrea sa ii trimit unei edituri/reviste etc sa vada daca e buna.
As dori site.ul editurii
Multumesc anticipat si funda celui mai util
Scuzati categoria

2 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Http://www.elefant.ro/edituri
Incearca la niste edituri mai putin cunoscute, ca alea mari nu publica decat autori consacrati. Sa stii insa c-o sa trebuiasca sa scoti bani din buzunar. Daca nu te cheama Coelho, trebuie sa suporti costurile.

| Theodora292001 a răspuns:

Nu stiu adresa dar poti cauta pe google. Am scris cateva povesti pentru copii mai demult si le-am trimis la adresa redactiei revistei " Draga mea " ( este pentru. copii). Scuze, e cam irelevant raspunsul pentru. ca nu stiu daca vroiai pentru copii dar alta nu stiu. Mai demult se publicau si in ziar. Alte reviste nu stiu. La Draga mea am trimis eu povesti si poezii.

Din nou scuze dar in orice caz poate se intampla sa ai si povesti pentru cei mici.

adresa o poti cauta pe google : Adresa Redactie " Draga mea" pentru copii