| MadeInErm a întrebat:

Ce cărți mai noi mi-ați recomanda? Și mă adresez acum cititorilor (în special). Sunt,, out of ideas,,. Deci, dacă mă puteți ajuta cu niște recomandări, nu ezitați să o faceți =)

Răspuns Câştigător
| Clytia a răspuns:

"You"
"The Light between Oceans"

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dragostea in vremea holerei" - Gabriel Garcia Marquez

| Erik55 a răspuns:

Trilogia "Jocurile Foamei"
Sunt 3 dintre cele mai interesante si captivante carti pe care le-am citit.
ai aici un scurt rezumat al primei carti: https://blogulresponsabil.wordpress.com/......ger-games/

| nobody196 a răspuns:

After (toate cele 5 carti), Harry Potter, arsa de vie, fata din gheata, jurnalul unei pustoaice/jurnalul unui pusti (toate cele 12 carti) daca nu iti place nici una iti recomand să-ți instalezi wattpad acolo poti ciit carti scrise de persoane simple. Te pup

| MadeInErm explică (pentru nobody196):

Mulțumesc mult pentru recomandări și sfaturi, ești genial/ă =)