| Dariaaaaafaranume a întrebat:

Ce parere aveti despre carte "Minunea" de J.R.Palacio? Oricum trebuie sa o citesc, dar vreau sa aud si opiniile voastre.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Este o carte extrem de interesanta, cu actiuni palpitante.Merita citita, crede-ma.

3 răspunsuri:
| Rose123 a răspuns:

Care sunt actiunile palpitante?laughing Cartea este despre un baietel care sufera de o cumplita diformitate faciala si care incearca sa se adapteze la scoala...nu este o carte de aventura, e pur si simplu o carte care iti da de gandit si care te face sa iti pui intrebari cu privire la societatea in care traim. Serios, tu vreo o parere sau un raspuns standard?laughing

| Dariaaaaafaranume explică (pentru Rose123):

Scrie sus in intrebare.

| Dariaaaaafaranume explică:

Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns :-D