| DAS a întrebat:

Ce parere aveti despre casele cu structura din lemn? Eu cred ca e o solutie rapida si destul de buna ca sa-ti construiesti o casa dar vreau si parerile voastre.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Sunt de acord cu tine. Dar trebuie sa te gandesti si la siguranta ta si a acelora cu care convietuiesti in acea casa.Nu cred ca structura din lemn e rezistenta.Si cred ca e si demodat acest model. sad
Bafta!

| AlexPopescu a răspuns:

Recomand sa citesti acest articol despe avantajele si dezavantajele caselor din lemn.
http://www.proiect-case.ro/......emn-5.html