| bagheraaa a întrebat:

Salut,care este cel mai bun program de scos erori? astept opiniile voastre.Multumesc! happy

4 răspunsuri:
| ITHelper a răspuns:

Sa scoata erorile..care apar asa la aprindere, sau cand rulezi un program?, cel mai bun in a face asta este: Tune up 2013, si nu numai ca scapi de erori da are si multe functii de curatare a filelor nefolositoare, sau stricate. happy
Poti folosi si ccleaner daca nu iti place tune up, si ala "curata" erorile happy
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| bagheraaa explică:

Sa scoata erorile..care apar asa la aprindere, ca la programe nu imi apar, dar cand deschid pc-ul imi apare o eroare. sad

| Simi_Danny_1992 a răspuns (pentru bagheraaa):

Poate sa fie busit windowsul ...reinstaleazal!

| Simi_Danny_1992 a răspuns:

Recomand PC Performer si PC Optimizer Pro, pentru scoaterea erorilor si pentru curatare. :) (pc performer key OOHENF-JXADTE-44V8ZX-ZX7761.) (PC Optimizer Pro activator http://dl.dropbox.com/u/30703704/pc.optimizer.pro.v6.x.x-patch.exe)